Czas i koszty wysyłki

Wszystkie Nasze wysyłki realizowane są przez firmę kurierską InPost.

Koszt
Jest uzależniony od formy płatności oraz łącznej ilości produktów wchodzących w skład zamówienia. Całe zamówienie jest wysyłane w jednej przesyłce i klient ponosi jeden koszt dostawy. 

Darmowa wysyłka obowiązuje od kwoty 250 zł.

 
Czas dostawy
Całkowity czas realizacji zamówienia to 48 godzin.
 
Dostawa na terenie Warszawy
Dostawa jest realizowana następnego dnia, w którym zostało złożone zamówienie produktów „Dostępnych od ręki”.
W przypadku zamówienia większej ilości produktów, czas realizacji może się wydłużyć, o czym poinformujemy indywidualnie.
 
UWAGA! W okresie przedświątecznym oraz w przypadku zamówień powyżej 20 sztuk koszy, termin realizacji może być dłuższy i wymaga odrębnego ustalenia.

Formy płatności

Przelew na konto bankowe

Forma płatności dla Klientów preferujących samodzielne logowanie do banku internetowego, wizytę w placówce banku lub na poczcie. Po zarezerwowaniu zamówionego towaru, klient otrzymuje mailem numer rachunku bankowego, na który należy przelać właściwą kwotę. Z chwilą zaksięgowania wpłaty na rachunku bankowym zamówienie jest przekazywane do magazynu w celu przygotowania wysyłki.

Za pobraniem

Zapłata gotówką kurierowi przy odbiorze zamówienia.

PayU

Po wybraniu tej formy płatności, zostaniesz przeniesiony na stronę internetową operatora (PayU), a następnie na stronie Twojego banku, do okienka logowania. Odbiorcą płatności jest PayU S.A. ul. Grunwaldzka 182, 60-166 Poznań wpisany do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sa Rejonowy Poznań- Nowe Miasto i Wileda w Poznaniu, Wydział VII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numrerm KRS 0000274399.